Наша история

Наша історія

ООО "Фирма ВИ-ВА-ЛТД" является производителем пищевого оборудования из нержавеющей стали. Датой основания фирмы принято считать 29 мая 1995 года, основателем фирмы являлись два молодых специалиста завода «Продмаш» (г. Донецк) – Литвин Владимир Иванович и Хомичук Виктор Андреевич. Предприятие специализировалось на изготовлении различного нестандартного оборудования, насосов для шоколадной глазури, а также запасных частей для машин кондитерского производства.
ТОВ "Фірма ВІ-ВА-ЛТД" є виробником харчового обладнання з нержавіючої сталі. Датою заснування фірми прийнято вважати 29 травня 1995 року, засновником фірми були два молодих фахівця заводу «Продмаш» (м.Донецьк) - Литвин Володимир Іванович і Хомічук Віктор Андрійович. Підприємство спеціалізувалося на виготовленні різного нестандартного обладнання, насосів для шоколадної глазурі, а також запасних частин для машин кондитерського виробництва.
Основные этапы
29 мая 1995 года - Дата основания фирмы
Основателем фирмы являлись два молодых специалиста завода «Продмаш» (г. Донецк) – Литвин Владимир Иванович и Хомичук Виктор Андреевич. Предприятие специализировалось на изготовлении различного нестандартного оборудования, насосов для шоколадной глазури, а также запасных частей для машин кондитерского производства.
2000 год - Первый переломный момент
Переломным моментом в жизни предприятия стал переезд в 2000 году на территорию бывшего структурного подразделения Донецкого мебельного комбината. Так ООО "Фирма ВИ-ВА-ЛТД" приобрела производственные мощности с 2-мя цехами, административным зданием и парком станков. После чего завод начал обрастать опытными специалистами – конструкторами, мастерами цехов, работниками механического и сборочного участков высшего разряда.
Эра компьютерного моделирования
Конструкторско-технологический отдел первое время работал на кульманах, чертили чертежи на миллиметровке, но все поменялось с приходом новых молодых специалистов. Именно они приучили конструкторский состав предприятия к работе на компьютере, так наступила эра компьютерного моделирования и кропотливая работа по проектированию на кульмане была заменена на простое и функциональное проектирование в CAD-системе на экране монитора компьютера, что позволило значительно сократить время проектирования и сэкономить рабочее пространство, сделав уверенный шаг навстречу новым технологиям.
2004 год - Второй этап внедрения компьютерного проектирования
Второй этап внедрения компьютерного проектирования и моделирования наступил с приходом в 2004 году активного и перспективного специалиста инженера-конструктора – Давыдова В.В., который предложил перенести проектирования из двух в трехмерное пространство. 3-D моделирование было ново в то время, но это позволяла реализовать мощная CAD-система средней сложности – Solid Works. Конструктора предприятия с радостью перешли на этот программный продукт, убедившись в том, что 3-D проектирование – это действительно удобно и практично.
2005 год - Распределение конструкторского отдела
В 2005 году произошло распределение конструкторского отдела на три основных направления – емкостное оборудование (во главе с Логутенко А.Н.), конвейерное и подъемно-транспортное оборудование (во главе с Шеховцовой Л.Н.) и отдел нестандартного оборудования, дозаторов и смесителей (во главе с Дикухой И.В.).
2004 год - Отдел метрологии, стандартизации и сертификации
Предприятие расширялось, а с ним расширялась и номенклатура изготавливаемых изделий. Возникла необходимость в структурировании, стандартизации и сертификации оборудования для выхода на новый этап развития. Так в 2004 году на предприятии был сформирован отдел метрологии, стандартизации и сертификации. На оборудование, выпускаемое фирмой были разработаны технические условия, прошла сертификация оборудования в системе Укрсепро, была организована испытательная лаборатория, которая проводит измерения приборами, поверенными Госстандартом. Также на выпускаемые изделия имеются сертификаты о прохождении радиологического контроля и гигиенические заключения СЭС.
2004 год - Организован отдел маркетинга и сбыта
В 2004 году, с приходом Малаева М.В., был организован отдел маркетинга и сбыта, где осуществлялась регистрация, сортировка и оформление техззаданий, договоров и соглашений, а также разработка маркетинговых стратегий и ходов предприятия.
2006 год - Внедрение промышленных контроллеров
В 2006 году начали внедрять промышленные контроллеры и изготовили первый конвейер на контроллере, в котором были запрограммированы основные движения – старт-стоп режимы и изменяющиеся скорости движения ленты. Далее начали осваивать тензометрию (аналог электронных весов) для учета движения продукта, что знаменовала переход емкостей в разряд дозирующих емкостей, действующих как загружаемые-разгружаемые дозаторы.
2007 год - Отдел КИПиА и Программисты
К 2007 году отдел АСУТП представлял собой два подразделения – отдел КИПиА и программистов. Так на фирме начали программирование сенсорных панелей для управления как одной емкостью, так и комплексами емкостей, связав промышленный контроллер с сенсорной панелью.
Основні етапи
29 травня 1995 року - Дата заснування фірми
Засновником фірми були два молодих фахівця заводу «Продмаш» (м.Донецьк) - Литвин Володимир Іванович і Хомічук Віктор Андрійович. Підприємство спеціалізувалося на виготовленні різного нестандартного обладнання, насосів для шоколадної глазурі, а також запасних частин для машин кондитерського виробництва.
2000 рік - Перший переломний момент
Переломним моментом у житті підприємства став переїзд у 2000 році на територію колишнього структурного підрозділу Донецького меблевого комбінату. Так ТОВ "Фірма ВІ-ВА-ЛТД" придбала виробничі потужності з 2-ма цехами, адміністративною будівлею і парком верстатів. Після чого завод почав обростати досвідченими фахівцями - конструкторами, майстрами цехів, працівниками механічного і складального ділянок вищого розряду.
Ера комп'ютерного моделювання
Конструкторсько-технологічний відділ перший час працював на кульманах, креслили креслення на міліметрівці, але все змінилося з приходом нових молодих фахівців. Саме вони привчили конструкторський склад підприємства до роботи на комп'ютері, так настала ера комп'ютерного моделювання і копітка робота з проектування на кульмані була замінена на просте і функціональне проектування в CAD-системі на екрані монітора комп'ютера, що дозволило значно скоротити час проектування і заощадити робочий простір, зробивши впевнений крок назустріч новим технологіям.
2004 рік - Другий етап впровадження комп'ютерного проектування
Другий етап впровадження комп'ютерного проектування і моделювання настав з приходом в 2004 році активного і перспективного фахівця інженера-конструктора - Давидова В.В., який запропонував перенести проектування з двох в тривимірний простір. 3-D моделювання було ново в той час, але це дозволяла реалізувати потужна CAD-система середньої складності - Solid Works. Конструктора підприємства з радістю перейшли на цей програмний продукт, переконавшись в тому, що 3-D проектування - це дійсно зручно і практично.
2005 рік - Розподіл конструкторського відділу
У 2005 році відбувся розподіл конструкторського відділу на три основних напрямки - ємності (на чолі з Логутенко А.Н.), конвеєрне та підйомно-транспортне обладнання (на чолі з Шеховцової Л.Н.) і відділ нестандартного обладнання, дозаторів і змішувачів ( на чолі з Дикуха І.В.).
2004 рік - Відділ метрології, стандартизації та сертифікації
Підприємство розширювалося, а з ним розширювалася і номенклатура виробів, що виготовляються. Виникла необхідність в структуруванні, стандартизації та сертифікації обладнання для виходу на новий етап розвитку. Так в 2004 році на підприємстві був сформований відділ метрології, стандартизації та сертифікації. На обладнання, яке випускається фірмою були розроблені технічні умови, пройшла сертифікація обладнання в системі УкрСЕПРО, була організована випробувальна лабораторія, яка проводить вимірювання приладами, повіреними Держстандартом. Також на випущені вироби є сертифікати про проходження радіологічного контролю і гігієнічні висновки СЕС.
2004 рік - Організовано відділ маркетингу та збуту
У 2004 році, з приходом Малаєва М.В., був організований відділ маркетингу та збуту, де здійснювалася реєстрація, сортування і оформлення техззаданій, договорів і угод, а також розробка маркетингових стратегій та ходів підприємства.
2006 рік - Впровадження промислових контролерів
У 2006 році почали впроваджувати промислові контролери і виготовили перший конвеєр на контролері, в якому були запрограмовані основні рухи - старт-стоп режими і змінюються швидкості руху стрічки. Далі почали освоювати тензометра (аналог електронних ваг) для обліку руху продукту, що знаменувала перехід ємностей в розряд дозуючих ємностей, що діють як файли-розвантажуються дозатори.
2007 рік - Відділ КВП і Програмісти
До 2007 року відділ АСУТП був двома підрозділи - відділ КВП і програмістів. Так на фірмі почали програмування сенсорних панелей для управління як однієї ємністю, так і комплексами ємностей, зв'язавши промисловий контролер з сенсорною панеллю.
Фирма "ВИ-ВА-ЛТД" сегодня
На сегодняшний день предприятие ООО "Фирма ВИ-ВА-ЛТД" представляет собой машиностроительный завод по проектированию и производству нестандартного оборудования из нержавеющей стали для пищевой и фармацевтической промышленности. Основным направлением деятельности так и остается оборудование для кондитерских фабрик. Это предприятие с высокоорганизованной структурой, включающей в себя конструкторский отдел, где занимаются проектированием в CAD-, CAM- и СAE-системах компьютерного моделирования, таких как Solid Works, Auto-CAD, Компас и др.; отдел АСУТП, в котором ведутся работы по проектированию и сборке шкафов управления и программированию автоматизированных систем управления техпроцессом.
Фірма "ВІ-ВА-ЛТД" сьогодні
На сьогоднішній день підприємство ТОВ "Фірма ВІ-ВА-ЛТД" є машинобудівний завод з проектування і виробництва нестандартного обладнання з нержавіючої сталі для харчової і фармацевтичної промисловості. Основним напрямком діяльності так і залишається обладнання для кондитерських фабрик. Це підприємство з високоорганізованої структурою, що включає в себе конструкторський відділ, де займаються проектуванням в CAD-, CAM- і СAE-системах комп'ютерного моделювання, таких як Solid Works, Auto-CAD, Компас та ін .; відділ АСУТП, в якому ведуться роботи з проектування та збирання шаф управління і програмування автоматизованих систем управління техпроцесом.
Механический цех
Механический цех оснащен станочным парком более 40 станков, в которые входят группы токарных, фрезерных, шлифовальных и сверлильных станков, а также уникальное оборудование, такое как фланжировочная машина, станок гидроабразивной резки, электроэрозионный вырезной станок и др.
Механічний цех
Механічний цех оснащений верстатний парк більше 40 верстатів, в які входять групи токарних, фрезерних, шліфувальних і свердлильних верстатів, а також унікальне обладнання, таке як фланжіровочная машина, верстат гідроабразивного різання, електроерозійний вирізний верстат і ін.
Сборочный цех
Сборочный цех также оснащен оборудованием по последнему слову техники – сварочные аппараты Fronius, для сварки в среде газа аргон, плазменная сварка, уникальный гибочный станок Shreder и др.
Складальний цех
Складальний цех також оснащений обладнанням за останнім словом техніки - зварювальні апарати Fronius, для зварювання в середовищі газу аргон, плазмова зварювання, унікальний гибочний верстат Shreder і ін.
Made on
Tilda