mail2 sbyt@vivaltd.ua  phone1 +380 62 253-00-04

Вибачте, сторінка в процесі розробки

     ТОВ "Фірма ВІ-ВА-ЛТД" з 1995 року займається проектуванням та виготовленням нестандартного обладнання для виробництв, що мають особливі санітарно-гігієнічні вимоги: харчової, кондитерської, переробної та фармацевтичної промисловості.

 

Емкость для пищевых масс ВВ-ЕПМ167 Ємності з нержавіючої сталі Конвейер ВВ-КГКИ 11 Конвеєри і транспортери Дозатор ВВ-БСП3 Дозатори Смеситель ВВ-ССП2 Змішувачі Топильная камера ВВ-ТПКМ 500Т Топільні камери Медогонка Медок Обладнання для бджолярів Тележки технологические ВВ-ТПМ3 Візки та столи технологічні Зефиросбивальный комплекс марки ВЗМ01 Різне

 

 

Наши услуги:

Гидроабразивне різання Гидроабразивне різання Механична обробка Механична обробка Фланжіровка Фланжіровка Штампування і перфорація Штампування і перфорація Електроерозійна обробка Електроерозійна обробка

 

Замовлення потрібного Вам обладнання

Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання, зроблять розрахунок вартості та підготують індивідуальну комерційну пропозицію.

Запитати

 

     ТОВ "Фірма ВІ-ВА-ЛТД" володіє новітніми технологіями і розробками в сфері автоматизації управління виробничими процесами, фланжіровочного обладнання, гідроабразивного різання, електроерозійного обрудования, зварювальних технологій та інших.

     Ми здійснюємо повний цикл виробництва вироби - від креслень до втілення в металі! Потужна виробнича база з висококваліфікованим персоналом дозволяє надати Замовнику повний комплекс послуг по грамотному проектування, якісному виготовленню, оперативному монтажу та налагодження, а також своєчасному гарантійному обслуговуванню наших виробів. До складу підприємства входять: конструкторський відділ, механічний цех, 2 складальних цехи, ділянку КВПіА, відділ АСУТП, відділ метрології та стандартизації, а також відділ маркетингу та збуту.

     Накопичений досвід, поряд з передової технологічної оснащеністю, а також постійно зростаючий попит на наше надійне і зручне в експлуатації обладнання, дозволили фірмі сертифікувати найбільш популярні моделі в системі УкрСЕПРО і почати їх серійне виробництво. Пропонований асортимент наших виробів постійно поповнюється і вдосконалюється.

ООО "Фирма ВИ-ВА-ЛТД" является традиционным участником крупнейших профильных выставок в Донецке, Киеве, Москве.

present1 present2
present3 present4