Ємність для харчових мас марки ВВ-ЕП65
Ємність для харчових мас марки ВВ-ЕП65 призначена для зберігання і підтримки необхідної температури патоки згідно з технологією процесу. Робочий об'єм ємності складає 7000 літрів. Ємність оснащена теплоизолированной сорочкою. Для поліпшення стоку продукту з ємності і якісного замиву в подальшому, бічні днища внутрішньої частини ємкості, контактує з патокою, виготовлені конічними з фланжіровкой (ст.AISI430) зовнішня частина ємності (ст.AISI321).

Ємність монтується на 4 шт. опорах (ст.3).

Підігрів патоки до 135 ° С здійснюється централізовано за допомогою парового змійовика, розташованого в нижній частині і займає 1/3 внутрішнього об'єму ємності і розрахованого на тиск пара до 3бар.

З метою належного огляду і ремонту всередині ємності передбачені установки герметичних люків (верхній і нижній боковий), внутрішнім діаметром 500мм, вентиляційний патрубок для відводу зайвих парів, патрубки для подачі і відбору патоки, ревізійні та оглядові патрубки. Для обслуговування місткість комплектується стаціонарної сходами з оглядовим майданчиком і огорожею (ст.AISI430).

Характеристики:

Тип днища емкости: коническое с фланжировкой

Рабочий объем емкости: 7000 литров

Вид системы обогрева/охлаждени: змеевик

Теплоноситель: пар

Способ обогрева/охлаждения: централизованный

Температура теплоносителя/хлад: 135 С

Рабочее давление в емкости: атмосферное

Давление в системе обогрева/ох: <3 bar

Материал, контактирующий с про: AISI 304, 321, 316, 316L

Материал наружной поверхности: AISI 430

Made on
Tilda