Ємність для харчових мас марки ВВ-ЕПМ153
Ємність для харчових мас марки ВВ-ЕПМ153 МТ використовується в харчовій промисловості як котла для уварювання харчових мас, корисний об'єм ємності - 90 літрів.

Ємність оснащена теплоизолированной сорочкою, в яку заливається теплоносій, в нашому випадку - це олія харчова Ф. TEXATERM.

Передбачено автономний обігрів ємності - застосовуються 6 шт. ТЕНів загальною потужністю 10,8 кВт, що дозволяє досягти температури нагріву масла 140 ° С. З щита управління здійснюється контроль і регулювання температури масла-теплоносія і контроль і регулювання температури самого продукту.

Внутрішня поверхня ємності, з метою поліпшення тепловіддачі виготовлена з міді.
Розвантаження ємності від уварених мас відбувається методом опрокиду, з цією метою використовується мотор-редуктор ф. MOTOVARIO, який протягом 25сек перекидає ємність на 90 °. Для спрямованості зливу мас з котла в мідній ємності виготовлений направляючий жолоб.

Функцію перемішування продукту виконує якірна мішалка з фторопластовим скребками, робота якої забезпечена плавним пуском і зупинкою.

У щиті управління ємності для харчових мас марки ВВ-ЕПМ153 МТ встановлена сенсорна панель UnitronicU570, за допомогою якої здійснюється управління робочими процесами вручений ємності, також передбачена візуалізація технологічного процесу варіння мас.

Ємність оснащена системою контролю зважування продукту на основі тензометрії, що дозволяє працювати ємності в режимі розвантажують або завантажують дозатора.

Система управління ємністю комплектується езернет портом для віддаленого управління роботою ємності.

Характеристики:

Тип днища емкости: плоское с фланжировкой

Рабочий объем емкости: 90 литров

Тип перемешивающего устройства: якорное со скребками

Мощность привода (ПУ): N=0,37 кВт Motovario NMRV 063

Частота вращения: n = 23 об/мин

Вид системы обогрева/охлаждени: рубашка

Теплоноситель: масло TEXATHERM

Способ обогрева/охлаждения: автономный

Суммарная мощность ТЭНов: N = 9 (6 x 1,5) кВт

Температура теплоносителя/хлад: 140 С

Рабочее давление в емкости: атмосферное

Давление в системе обогрева/ох: не допускается

Материал, контактирующий с про: AISI 304, 321, 316, 316L

Материал наружной поверхности: AISI 430

Made on
Tilda